Jakie suplementy diety stosować aby podnieść odporność?

Witam. Od ponad 4 miesięcy lecze się na nieustepujaca infekcje intymna. Ponadto mam slaba odporność. Slyszalam ze niedobor witamin i mineralow sprzyja infekcjom. Postanowilam podniesc odpornosc suplementami. Moje pytanie brzmi czy mozna brac witaminer zestaw witamin i mineralow wraz z witamina b complex i MGB6 ?

Proszę sprawdzić poziom witaminy D. Jej niedobór może obniżać odporność. Jeżeli Pani ma nieustępującą infekcję intymną dobrze jest znormalizować biocenozę pochwy stosując probiotyki w różnej formie np. w globulkach lub w żelach do stosowania w okolicach intymnych,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel