Jakie symptomy mogą wskazywać, że w organizmie coś się dzieje?

Witam. W wieku 11 lat zachorowałem na ostrą białaczkę limfoblastyczną (ALL). W wieku około 19 lat zakończone było leczenie na oddziale onkologicznym i przeszedłem pod opiekę hematologa, obecnie mam 26 lat i zaczynam sie martwić pewnymi symptomami, a mianowicie częściej niż kiedyś pojawiają mi sie afty w buzi i od 2 tyg. nie mogę zwalczyć bolu gardła. Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia nawrotu choroby i jakie symptomy mogą wskazywać że w organizmie coś się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie przede wsystkim oznaczyć morfologię i udac się do lekarza rodzinnego