Jakie szanse ma osoba z alkoholową marskością wątroby?

Witam serdecznie! Mam wielką prośbę o udzielenie mi konkretnej odpowiedzi . Męża siostra leży w tej chwili na intensywnej terapii i walczy o życie zdiagnozowano u niej alkoholowa marskość wątroby . W tej chwili ma silną żółtaczkę , źle funkcjonują nerki . Przed przyjazdem karetki straciła puls była reanimowana 15 min w tej chwili jest podłączona do respiratora . Jakie ma szanse na przeżycie ? Pozdrawiam serdecznie

Niestety szanse co do życia są znikome w przypadku przedstawionych przez Panią faktów co do stanu zdrowia pacjenta z rodziny.