Jakie tabletki antykoncepcyjne zażywać w wieku 40 lat przy problemach z nadwagą i brakiem ochoty na seks?

Mam 40 lat, od 17 lat biore cilest, niestety za miesiąc kończy mi się zapas , prosze mi doradzić na jakie tabletki antykoncepcyjne powinnam się zdecydować ? DODAM JESZCZE ŻE MAM PROBLEMY Z NADWAGĄ I NIE MAM OCHOTY NA SEX. Prosze o rade.

Drugą opcją jest konsultacja z lekarzem ginekologiem, który jest też specjalistą seksuologiem.
Jest taka możliwość w pobliskim Szczecinie (dr I.Jankowska), sa takie możliwości w Poznaniu (dr G.Jarząbek, Dr E.Kucz).
Nie należy oczekiwać konsultacji hormonalnych przez internet, sa to zbyt ważne i skomplikowane zagadnienia. Pozdrawiam Panią i życzę poprawy. JW,www.seksuologia.org.pl