Jakie tabletki będą odpowiednie, aby wzmocnić naczynia przy żylakach odbytu?

Dzień dobry. Zakupiłem sobie maść procto glyvenol na hemoroidy. Dodatkowo chciałbym kupić tabletki, które wzmocnią naczynia, o ile się nie mylę z diosminą. Czy mogą mi Państwo polecić jakieś? Najlepiej, które nie są za duże lub można byłoby je złamać/pogryźć. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Preparaty, które będą dla Pana odpowiednie: Diosmina Hasco (tabletki), Otrex 600 (tabletki), Phlebodia (tabletki powlekane), Procto-Hemolan control (tabletki). O rozmiar tabletek sugeruję zapytać w aptece przy zakupie. Pozdrawiam!