Jakie tabletki lub globulki mogą poprawić stan nawilżenia pochwy?

Witam , mam problem z suchością pochwy. Stosunek sprawia mi ból. Niestety żele pomagają tylko na 10-15min stosunku. Kupiłam globulki hydrovag , ale niestety mnie uczuliły. Jakie tabletki/ globulki mogą poprawić stan nawilżenia pochwy?

Może Pani spróbować innych lubrykantów dostępnych w aptece, proszę zapytać farmaceutę.