Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dzień dobry,

jestem przekonana, że najzdrowszy sposób na odchudzanie to stosowanie odpowiedniej diety ( zapewni to Pani wykształcenie prawidłowych nawyków żywieniowych) oraz ewentualnie dodatek aktywności fizycznej.

Nie ma tabletek cud, które pomogą Pani zdrowo schudnąć, a co ważniejsze zabezpieczą Panią przed efektem jo-jo, podczas gdy odpowiednio zbilansowana dieta daje Pani taką gwarancję.

Uważam, że powinna się Pani zgłosić do dietetyka w swojej okolicy, który pomoże Pani osiągnąć zamierzony cel.

Pozdrawiam Joanna Wardenga

0

Witam, pytanie brzmi, czy ciągle jest Pani w ciąży czy może w okresie laktacji czy już po wszystkim? Te wszystkie stany bardzo różnią się od siebie. W czasie laktacji zwykle waga leci w dół, niestety razem z włosami :) Pytanie, dlaczego waga tak mocno odbiła? Może wcale nie zmieniła Pani nawyków? W takim wypadku zwykle powstaje znany nam efekt jo-jo. Niestety naprawdę skutecznych tabletek na odchudzanie nie ma. Gdyby były - nie byłoby takiego zawodu jak dietetyk :) Na stronie mojej poradni trwa konkurs - do wygrania pakiet konsultacji (również on-line). Zapraszam do udziału. https://www.facebook.com/poradnialubczyk/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy