Jakie tabletki są najskuteczniejsze?

Chciałabym wiedzieć jakie tabletki są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla zdrowia?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Tableteki antykoncepcyjne powinne być dobrane indywidualnie. Dlatego należy umówić się na wizytę do ginekologa. Na podstawie wywiadu oraz badania lekarz zaleci Pani odpowiednie leki.
'Należy pamiętać, że nie dla wszystkich pacjentek te same leki są najlepsze.
Pozdrawiam