Jakie wartości AlATu, AspATu, GGTP, ALP, bilirubiny całkowitej występują przy marskości wątroby?

Dzień dobry, niestety po imprezie dnia 10.02.2018, wypiłem ponad 0,5 litra wódki. nieświadomie spożyłem po powrocie do domu 12 tabletek Antidolu. Nie wiem dlaczego to zrobiłem, nie pamiętam tego, nawet kaszlu nie miałem. Obudziłem się dopiero po 2 dniach. O dziwo kontaktowałem. Byłem na pogotowiu, ale mi nie uwierzono i odesłano z kwitkiem. Miałem nadzieje że podadzą mi jakaś kroplówkę wzmacniająca, elektrolity, bo na płukanie to chyba za późno było. Wiem takie są skutki niekontrolowanego picia alkoholu. Człowiekowi wyłącza się logiczne myślenie. Teraz pobolewa mnie wątroba, mam nadzieje, że w krotce przestanie. W aptece kupiłem elektrolity i przez pierwsze dni piłem je, take żołądek zaczynał dawać znaki - zgaga, skręcanie. Tu poradziła sobie Nospa i Ranigast. Ponadto wykupiłem chyba wszystkie rodzaje suplementów na wątrobę. Oczywiście planuje zrobić próby wątrobowe oraz USG tarczycy i pójść do lekarza. Jakie wartości AlATu, AspATu, GGTP, ALP, bilirubiny całkowitej występują przy marskości wątroby ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

Samo rozpoznanie nie można postawić na podstawie samych wyników badań laboratoryjnych , proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie