Jakie witaminy można brać podczas karmienia piersią w ciąży?

Jakie witaminy brać gdy karmie piersią i jestem w kolejnej ciąży? Jak długo karmić i czy nie ma żadnych przeciwwskazań ?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy odpowiednio dobrać witaminy ze względu na ciąże i karmienie piersią. W prawidłowo przebiegającej ciąży można karmić piersia a co do witamin i najbardziej odpowiedniego postępowania proponuje udac się do poradni Laktacyjnej