Jakie witaminy na odrost utraconych włosów?

Witam, Mam 17 lat. Chciałbym się dowiedzieć jakie witaminy kupić w aptece, które ewentualnie pomogły by mi w odzyskaniu dawnej gęstości włosów oraz ich kondycji. Pilnie proszę o odpowiedź.

17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeżeli włosy nadmiernie wypadają najpierw wskazana jest diagnostyka i wykonanie chociaż podstawowych badań, a dopiero wówczas można zalecić leczenie. Proszę zastanowić się nad wizytą u lekarza rodzinnego i wykonaniem  badań na przykład w kierunku niedokrwistości czy zaburzeń funkcjonowania tarczycy. Wskazana jest także wizyta u dermatologa w celu wykluczenia dermatologicznej przyczyny wypadania włosów.
Nadmierne wypadanie włosów może być także związane ze stosowanymi lekami (na przykład antykoncepcyjnymi).
Pozdrawiam