Jakie witaminy na porost i wzmocnienie włosów?

witam zniszczylam włosy farbowaniem i prostowanie musiałam włosy ściąć prosze o rade jakie witaminy brac na szybki porost włosów i zdrowy wygląd oraz na skóre jak opóżnic starzenie mam 36lat bede wdzięczna.

Witam. W takim przypadku warto suplementować witaminy z grupy B oraz witaminę A i E. Proszę jednak pamiętać że najcenniejszym źródłem witamin i minerałów jest zdrowa, bogata w warzywa i owoce dieta. Niebagatelne znaczenie ma również dbanie o miejscowy stan włosów - polecam stosowanie masek o właściwościach nawilżających i odżywczych.