Jakie witaminy stosować przed staraniem o ciążę?

Witam, razem w mężem chcemy starać się o dzidziusia. Jakie witaminy poleca Pan doktor przed zajściem w ciąże. Dziękuję za odopwiedż

Polecam w okresie przygotowania do macierzyństwa zastosować preparat dla kobiet na początkowych etapach ciąży (jak Feminatal, Femibion lub Falvit). Jeżeli nie chce się Pani decydować na preparat złożony - koniecznie należy przyjmować kwas foliowy.