Jakie wykonać badania przy podejrzeniu jaskry?

Mam podejrzenie jaskry. Od lekarza otrzymałam skierowanie na badanie pola widzenia. Jednak przy okazji wizyty u innego okulisty w celu doboru okularów, lekarz zasugerował, że lepiej byłoby wykonać badanie GDX lub OCT. Czy któreś z tych badań jest lepsze? Czy może najlepiej wykonać oba badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczna jest diagnostyka Prosse koniecznie ponownie udac się do okulisty