Jakie wykonać badania u dziecka z osłabionym układem odpornościowym?

Dzień dobry, Mój pięcioletni synek jest ostatnio bardzo chorowity. Łapie anginy, jelitówki i zwykłe przeziębienia na zmianę. Pochodzi kilka dni do przedszkola i zaraz jest chory. Zauważyłam, że jest bardzo blady, zawsze miał jasną cerę, ale teraz jakby bardziej. Energi mu nie brakuje. Nie chce jeść prawie żadnych warzyw i owoców, za to słodycze pochłaniałby od rana do wieczora,oczywiście je ograniczamy. Czy powinnam mu zrobić jakieś badania? Pediatra nic nie zaleca a ja się martwię.

porozmawiamy dłużej