Jakie wykonać badania w celu wyboru sposobu leczenia porażenia nerwu twarzowego u dziecka?

witam córka lat 11 w 2016 roku w gródniu porazenie nerwu twarzowego do dnia dzisiejszego som nawroty porazenia co 3 miesiące po kilka dni najbardziej zimom gdy jest mróz w rezonansie magnetycznym obrzek siódmego nerwu twarzowego w obrębie ucha srodkowego i kanalika oraz torbiel szyszynki .Wbadaniu EMG aksonalne uszkodzenie gałęzi 1 i 3 nerwu twarzowego lewego co wyraża się obniżonom amplitudom odpowiedzi -poniżej1mV NAJBARDZIEJ ZMIANY DOTYCZOM GAŁĘZI 1 (0,7mV strona lewa-1,7mVstrona prawa)a w mniejszym stopniu gałąż 3 (0,9mV strona lewa -1,2mV strona prawa).W badaniu EEG zapis zmodyfikowany dominującą czynnościom mięśniową po stronie lewej ,nad prawąm półkulą zapis w normie .Prosze o interpretacje ,jakie nalezy wykonac badania aby było wiadomo jak dziecko leczyć i jaka jest przyczyna porazenia .I czy z takim dzieckiem można się udać na komisje o stopień niepełnosprawności .dziękuję

Proszę wykonać konsultację laryngologiczną i neurologiczną i wdrożyć leczenie. To nie jest czas na rozważanie o komisji ds niepełnosprawności.