Jakie wymiary powinna mieć 15-latka?

Mam 15 lat i wymiary: talia - 64, biodra - 75, biust -75, objetość ud - 48. Czy te wymiary są prawidłowe do wagi 47 kg?
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie ma norm odnośnie konkretnych obwodów ud, ramion, talii etc.
Istotniejsze jest określenie wzajemnej proporcji masy ciała, wzrostu i wieku, niemniej nie mogę tego dokonać, gdyż zabrakło informacji o Twoim wzroście.

Pozdrawiam