Jakie z własnej inicjatywy mogę wykonać badanie prześwietlające uszy i zatoki?

PRZEŚWIETLENIE USZU I ZATOK. Jakie z własnej inicjatywy mogę wykonać sobie badanie prześwietlające uszy i zatoki? Od kilku miesięcy dokucza mi nieustanny pisk za jednym uchem. Czuję, że "coś" wewnątrz ucha i w zatokach tam jest - jakiś obrzęk, zgrubienie itp. Laryngolodzy usilnie przepisują mi w kółko krople, leki, aerozole do nosa itp., które nic nie dają. Czy nie powinno się w pierwszej kolejności sprawdzić, co tam jest wewnątrz i zdiagnozować przyczynę?

Przyjedź. Bo Ci Twoi lekarze nic z własnej inicjatywy i "wiedzy" nie zdiagnozują Ci niczego. Trzeba wykluczyć guza kąta mózgowo rdzeniowego, który daje podobne objawy jak mu Ciebie