Jakie zabieg najlepiej wykonać na przewlekły rumień na twarzy?

Witam, proszę o info jaki zabieg najlepiej wykonać na przewlekły rumień twarzy o tej porze roku. 1 marca wyjeżdzam zagranicę w temepratury ok. 30 stopni. Pytanie czy teraz jakiś zabieg mogę zrobić? czy lepiej poczekać do końca marca? Myślałam o laserze Cutera czy jest tu jakiś lekarz z okolic Poznania, który mógłby zająć się moim problemem?

Jeden zabieg nie przyniesie spektakularnej poprawy, potrzebna jest seria. Po każdym zabiegu należy stosować bezwzględną ochronę przeciwsłoneczną przez minimum miesiąc. Reasumując, chyba lepiej zacząć terapię po powrocie z wyjazdu.

Dzień dobry, w okresie kiedy to nie ma słońca można wykonać zabiegi laserowe, IPL. Osobiście polecam Alma Harmony z głowicą dye vl. Napewno w swojej okolicy 2 dobrej klinice znajdzie Pani lekarza dysponujące tym sprzętem. W zależności od stopnia nasilenia zmian jeden zabieg może poprawić obecny stan, napewno nie będzie gorzej. W ciągu całego roku można wykonywać również zabiegi z peelingiem azelainowym.
Pozdrawiam serdecznie