Jakie zabiegi dla cery naczykowej?

witam, zwracam sie do Panstwa z zapytaniem co moge uzywac albo jaki zabieg moge wykonac gdyz mam cere naczynkowa i wiele przebarwień po trądziku . chcialabym to zniwelować dermabrazja diamentową ale wyczytałam ze to nie moze byc wykonane przy mojej cerze. Wiec co mam uzywac?

Dzień dobry,

Mikrodermabrazja korundowa ani diamentowa nie jest zalecana w przypadku cery naczynkowej, ponieważ ze względu na wytwarzane podciśnienie może spotęgować powstanie teleangiektazji. Zdecydowanie polecam mikrodermabrazję laserową (np laserem frakcyjnym Co2) lub zabiegi mezoterapii mikroigłowej jak np Dermapen. Dzięki nim uzyskamy złuszczenie martwego naskórka, wyrównanie struktury oraz kolorytu skóry i ogólny zdrowy wygląd cery. A poprzez uszkodzenie naszej skóry czy to wiązką laserową czy mechaniczne poprawi się jej grubość. Proponuję odwiedzić klinikę mecydyny estetycznej i porozmawiać na temat odpowiedniego zabiegu dla Pani ze specjalistą.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Wiele zależy od stanu faktycznego Pani cery. Jest cała gama produktów dedykowanych skórze wrażliwej i naczyniowej - jeśli chce Pani ja oczyścić to polecam peelingi chemiczne. Odpowiedni dla Pani produkt dobierze specjalista po konsultacji.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Najlepiej będzie skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Podczas konsultacji lekarz obejrzy dokładnie i zbada skórę, omówi i dobierze odpowiednie metody leczenia i zabiegi.

Mikrodermabrazja nie wyleczy przebarwień i pogłębi problem naczyniowy

Na trądzik stosuje sie zabiegi laserowe, peelingi medyczne
Na naczynka, zabiegi ipl oraz zamykanie naczynek.

Lekarz dobierze równiez odpowiednią pielęgnację skóry.