Jakie zabiegi mogą pomóc zlikwidować zmarszczki nakątne na górnych powiekach?

Witam , mam zmarszczki nakątne na górnych powiekach , chciałabym je usunąć lub chociaż trochę poprawić wygląd oczu . Jakie sa zabiegi ktore by to umożliwily ? Czytałam o PLASMAGE ale są to naprawdę drogie zabiegi ..

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej . On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę po ocenie stanu skóry.