Jakie zabiegi są polecane do tego typu skóry?

Witam, Mam pytanie jakie zabiegi są polecane do skóry plytko unaczyniona, zeby poprawić jej jakość i zredukować rumień?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.