Jakie zabiegi stosować na żuchwę?

Mam zapytanie będąc w styczniu po zabiegu usunięcia tarczycy.Można stosować zabieg tens prądu w rehabilitacji żuchwy lewej ? Ból jest od przeciążenia z powodu braku uzębienia dolnej 6 i 7 i górnej 7 .Dostałem to od chirurga skierowanie opróćz tego na solux niebieski i laser biostymulacyjny.terapeutka powiedziała że nie może mi zrobić tens z powodu operacji związanej z tym że tarczycy już nie mam od stycznia.Czy są jakieś przeciwskazania ?

Terapeutka przekracza swoje uprawnienia i komentuje bez prawnie skierowania lekarzy na zabiegi. Rób to co zalecił Ci lekarz a Panią terapeutkę przywołaj do porządku.