Jakie zabiegi zastosować przy trądziku różowatym?

Dzień dobry .Miałem pierwszy zabieg ipl i było wszystko dobrze byłem blady drugi zabieg po miesiącu jestem cały czas czerwony czy to tak musi być , wcześniej dermatolog mi przepisał maść Elcom , i Advantan już teraz nie wiem co mam stosować na trądzik różowaty i popękane naczynka bo żadne zabiegi ipl nie pomagają proszę pomuscie mi bo już nie mam sił na to wszystko mam 36 lat

Dzień dobry

Trzeba zacząć od zdiagnozowania skóry. Proszę udać się do gabinetu kosmetologicznego w swojej okolicy. Oprócz IPL jest wiele zabiegów które pomogą Panu uporać się z problemem.

serdecznie pozdrawiam
IJ