Jakie zaburzenia miałaby zdrowa osoba po zażyciu leków Solian oraz Abilify?

Witam! Nurtuje mnie pewna kwestia, otóż chciałabym się dowiedzieć jakie zaburzenia miałaby osoba zdrowa, która zażyłaby lek z grupy neuroleptyków, a ściślej mówiąc lek Solian oraz Abilify naraz. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas!

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli ma Pani takie myśli to nalezy udać się do psychiatry, wszelkie możliwe działania niepożądane i wynikającego z samego działania powyższych leków.