Jakie zagrożenie niesie stosowanie Metypredu przez dłuższy czas przy RZS?

Od kilku lat przyjmuję na RZS miedzy innymi Metypred w ilości 4mg/dzień Od kilku też lat przyjmuję DHEA w ilości 50mg/dzień. Jakie są zagrożenia dalszego przyjmowania obu tych specyfików? Co mi grozi?

Lek. Tomasz Budlewski

Długotrwałe przyjmowanie sterydów niesie ze sobą ryzyko działań niepożądanych . Proponuje kontakt telefoniczny