Jakie zbadać hormony, jeśli powiększyły mi się leki?

Mam 32 lata. Od Listopada 2017 leczę się na depresję zaburzenia lękowe. Leki to trittico 75mg (na zasypianie) i Depralin 10mg, na lęki pregabalina 75mg x 2 dziennie. Nie radzę sobie ze stresem, mam praktycznie zerową odporność na sytuacje stresowe. Moje pytanie związane jest z inną sprawą. Otóż pamiętam, że mając naście lat miałem bardzo wysokie libido, które stopniowo zaczęło maleć, zanim depresja się zaczeła kpncentracja, brak pewnosci siebie, problemy ze wzwodem itd. Sprawa wyglada tak, że jestem gejem nie dokońca akceptuję ten stan rzeczy. Psychiatra wie o tym fakcie, oraz poinformuję też psychologa by "przepracować" z nim tą kwestię. Jestem alergikiem - alergia wziewna, przez dłuższy okres czasu przyjmowałem lek buderhin 50ug - przytyłem na nim strasznie. Nie wiem do końca czy to była wina leku bo cały czas psychicznie czułem się głodny. Następny rok i schudłem. Natomiast pojawił się dla mnie wstydliwy problem, który obrazuje zdjęcie mojej klatki piersiowej https://ibb.co/dzAvNn mam powiększone piersi robiłem samobadanie i nie wyczuwam zgrubień, tak jakby to była tkanka tłuszczowa. Dla spokojności chcę zrobić badania hormonalne. Mam do Państwa pytanie jakie hormony powinny zostać zbadane? Dziękuję za odpowiedź

Dzień Dobry panu,

Zaprezentowany przez Pana niepokojący symptom, jest wskazaniem do osobistej konsultacji endokrynologicznej, celem diagnostyki i leczenia.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605