Jakie zioła stosować podczas odchudzania?

Dzień dobry! Stosuję mieszankę ziół na odchudzanie takich jak: mięta pieprzowa, rumianek, owoc kopru włoskiego i majeranek. Czy mogę w miedzy czasie stosować również ostropest plamisty?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam stosować odpowiednią dietę (dobraną do pani potrzeb przez wykwalifikowanego dietetyka) oraz regularną aktywność fizyczną. Nie polecam stosowania ziół, gdyż efekt wielu jest niepotwierdzony, a lubią wchodzić one w interakcje z innymi lekami oraz zaburzać prawidłowy metabolizm organizmu. Pozdrawiam i życzę zdrowia.