Jakie zmiany wywołuje w organizmie alkohol?

Witam. Ponad miesiąc temu miałem imprezę na której nadużyłem alkoholu kupionego w sklepie. Następnego dnia po wstaniu czułem się okropnie zupelnie inaczej niż zawsze po spożyciu. Od tamtego czasu schudłem ponad dwa kilo i źle się czuję tzn: mam lekkie zawroty głowy, brak energii, osłabienie. Zrobiłem badanie krwii na tarczycę, morfologia, hormony oraz cukrzycę i jest wszystko w normie bez odchyleń. Alkohol, który spożyłem mógł wywołać jakieś zmiany? Jeśli tak, to jak je zwalczyć? Może to metyl?

Piotr Pilarski

Jeśli alkohol był kupiony w sklepie to nie sądzę aby on był przyczyną. Jeszczę sugeruję Panu wykonać jonogram - sód, potas, wapń, magnez oraz poziom wit d, a następnie z wynikami do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.