Jakie zrobić badania, jeśli mam nawracające bóle kolan w ciąży?

Dzień dobry od kilku lat mam nawracajace bóle kolan np. Gdy są zgiete i próbuje wyprostować towarzyszy ból lub gdy długo siedzę i muszę wyprostować . Ból jest okresowy tzn. Ok wiosny i ok jesieni. Jestem w ciąży 33 tydz czy warto zrobić jakieś badania bo bardzo sie że mogę chorować na poważną niezdiagnowowana chorobę i mogę zaszkodzić dziecku.

Lek. Michał Lenard

Objawy, które Pani opisuje raczej nie są spowodowane poważną chorobą, nie zaszkodzi Pani dziecku. Odnośnie bólu kolan warto skonsultować się z ortopedą, ale można to zrobić już po porodzie. Pozdrawiam!