Jakie zrobić badania okulistyczne u dziecka?

Moje dziecko ma 19 mieś. niedawno była na oddziale okulistycznym ma podejrzenie zaniku nerwu II obu oczu,fVEP o symetrycznej amplitudzie. Wcześniej zdiagnozowana padaczka lekooporna i oczopląs dodam że nie wodzi wzrokiem za przedmiotami tylko rzuca wzrokiem na światło kontrole wzroku wyznaczyli dopiero za 12 mieś. czy jakieś jeszcze badania można zrobić w tym kierunku?

Witam.jest to bardzo trudna sprawa. Teraz czekamy na rozwój mózgu. Drogi wzrokowe zajmują 1/3 mózgu prawie wiec jest to ważne. Należy rozwijać wzrok widzenie kolory u dziecka. Proszę poczytać psychologii. Jsk nauczy się chodzić potem zacznie mówić jeżeli dziewczynka to wcześniej to można zacząć coś badać. Pozdrawiam serdecznie