Jakiego typu białko jest najmniej uciążliwe dla wątroby?

Mam niedowagę, chciałbym nabrać trochę masy z pomocą basenu, roweru, lekkiego fitnesu, jednak mam problem z wątrobą tzn z jej zwłóknieniem (WZW B od wielu lat- morfologia w miarę ok). Jakiego typu białko jest najmniej uciążliwe dla wątroby ?

Masz ochotę na coś słodkiego? Spróbuj czegoś nowego - proponujemy egzotyczny deser czekoladowo-waniliowy. Nie martw się, że to może być za trudne. Instrukcja podana jest na filmie.