Jakiej wartości mogą być przeciwciała, jeśli odziedziczy je dziecko?

Witam czy jeśli w ciąży moje igg w kierunki cmv wynosiło 74.300 to dziecko jeśli odziedziczy moje przeciwciała to jakiej wartości one mogą być ? Wyższe lub nizsze czy takie same ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Dziecko na początku życia przejmuje przeciwciała od matki. Potem wytworzy własne.