Jakim lekiem można podnieść dopaminę?

Witam , lecze sie od 2 lat na chad i mam pytanie , jestem strasznie zamulony nic mi sie nie chce gdzies wyczytalem ze lit obniza dopamine tym bardziej bralem amfetamine nie biore juz ponad miesiac ale dalej mi nic sie nie chce nawet jak wypije 3 kawy i 400 mg kofeiny, jakim lekiem podniesc dopamine?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana subiektywne odczucia mogą wynikać z objawów choroby. W takim wypadku powinien Pan skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym a nie szukać terapii na własną rękę.