Jakim sposobem mogę szybko schudnąć? Pomocy!

Mam 16 lat, 160 cm wzrostu i 56 kg nie jest to dużo, ale mam brzuch jakbym była w ciąży:( Proszę, poradźcie mi, co mogę zrobić, aby mieć płaski brzuch i w końcu nie wstydzić się ubierać obcisłych bluzek:(

16 LAT ponad rok temu

Witam.

Przyczyną gromadzenia się tłuszczu w okolicach brzucha może być niewłaściwa dieta i brak ćwiczeń fizycznych. Dlatego powinnaś zacząć wykonywać ćwiczenia na tę partię ciała. Przykładowo 20 minut ćwiczeń siłowych, np. brzuszki, damskie pompki, i inne, które znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl, a dalej minimum 30 minut ćwiczeń tlenowych, świetne będzie pływanie, które wysmukla brzuch, przy czym nie jest męczące. Jeśli chodzi o odżywianie, zajrzyj do artykułu http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-odchudzanie-brzucha

Pozdrawiam.