Jakimi badaniami należy sprawdzić ogólny stan zdrowia?

Witam chce zrobić takie badania krwi czy wszystko jest w porzadku i czy cos sie powtarza? Morfologia,Ob,tsh,glukoza,elektrolity,jonogram,kw.moczowy,kreatynina,ft3,ft4,testosteron,kortyzol,estriadol,borelioza igG,igM,alt,ast,ige,lipidogram,prolaktyna,ferrytyna,crop,proteinogram,hiv,hcv co jeszcze dolozyc i czy czegos nie potrzeba robic bo juz jest w jakims badaniu? Mam 22 lata mezyczna chcialbym zabadac ogolny stan zdrowia bo mam zawroty glowy sennosc i zaburzenia widzenia,brak koncetracji.

Piotr Pilarski

Proponuje do tego udać się do lekarza rodzinnego. Dzięki temu istnieje możliwość zrezygnowania z niektórych badań.

Pozdrawiam.