Jakimi ćwiczeniami mogę pozbyć się obwisłej skóry?

Jakimi ćwiczeniami moge pozbyc sie obwislej skory na brzuchu. Lub jaka zastosować dietę zeby pozbyc sie tłuszczu z brzucha i całej górnej partii ciała.

Obwisła skóra wymaga wielu ćwiczeń i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jest problemem trudnym do rozwiązania. Wynika z dużej otyłości i szybkich zmian masy ciała. Ogólnie w takim przypadku konieczne jest bardzo konsekwentne przestrzeganie zasad diety, co wobec poprzedniego trybu życia na pewno będzie wymagało dłuższego wsparcia psychologa.