Jakimi lekami przy nietolerancji można leczyć nerwicę lękową?

Witam. Jakimi lekami mozna leczyc nerwice lekowa przy nietolerancji lekow SSRI ktore nie daja tak silnych skutkow ubocznych (natezenie leku kolatanie serca itp.). Dziekuje

Witam... z moich informacji wynika, że w nerwicy lękowej przyczynową, a nie objawową metodą leczenia jest psychoterapia. Leki mają działanie pomocnicze - likwidują objawy, nie usuwając przyczyn. Silne skutki uboczne o których Pani pisze mogą być po prostu objawami Pani nerwicy i tak samo jak objawy zasadnicze wymagać omówienie z psychoterapeutą. Proszę o zaufanie dla psychoterapii i psychoterapeutów. W regionalnym oddziale NFZ, w dziale informacji dowie się Pani, gdzie najbliżej Pani miejsca zamieszkania może Pani skorzystać z takiej pomocy i jak długo trzeba czekać na pierwszą spotkanie.Proszę odważyć się i zaufać. Pozdrawiam.