Jakimi produktami mogę zastąpić orzechy oraz pestki dyni i słonecznika w diecie?

Serdecznie proszę o informację jakim produktami mogę zastąpić orzechy oraz pestki dyni i słonecznika w diecie? Nie mogę ich spożywać, a mają przecież wiele wartości odżywczych. Mam duży wysiłek intelektualny i potrzebuję produktów wspomagających pracę umysłu. Mam również za niską glukozę. Pozdrawiam

Witam Panią,

Proszę sięgać po inne źródła dobrych tłuszczy a mianowicie awokado, oleje, oliwę dobrej jakości, tłuste ryby morskie.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk