Jakimi sposobami leczyć wszawicę?

Co robić gdy uzywalam już 3 różnych preparatów ba wszy a cZuje że dalej coś mi chodzi po głowie? Córka przyniosła z przedszkola.uzywalam sora forte, paranit, dziś nyda i dalej czuje że coś nie tak. Higiena zachowana, wyczestwane włosy. Gęstym metalowym grzebykiem. CZy mogę użyć dzień ok dniu nydy? Co mam zrobić???!

Witam. Pani dolegliwości najprawdopodobniej mają charakter psychogenny. Przede wszystkim proszę sprawdzić czy rzeczywiście na włosach pozostały jakieś ślady gnid.