Jakimi zabiegami, oprócz ablacji, mogę leczyć arytmię?

Mialem juz 3 ablacje w celu zlikwidowania arytmi. Bardzo mi pomogly te zabiegi ale jeszcze nie sie zdazaja arytmie. Co moglbym zrobic zeby poleprzyc zdrowie i gdzie mógłbym się leczyc. Mam 37l jestem z okolic Jeleniej Góry.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jedynym takim zabiegiem jest ablacja. W celu ustalenia dalszych możliwości terapii powinna skonsultować się Pani ze specjalistą kardiologiem. Być może możliwe będzie wykonanie kolejnej ablacji. Jeśli nie, pozostanie tylko farmakoterapia.