Jakk radzić sobie z bólem pleców przy zniesionej lordozie?

Witam, od 2 tyg. Boli mnie szyja i góra pleców między łopatkami zdiagnozowano u mnie zniesiona fizjologicznie lordoze szyjna pracuje na budowie i chciałem szybko wrócić do pracy i do treningu moje pytanie to Jak długo mogą boleć mnie plecy i kiedy będę mógł wrócić do normalności bo już 2 tydzień biorę leki przeciwzapalne i nie tylko, nadal odczuwam bòl czy mogę wrócić do ciężkiej pracy na budowie czy raczej przez dzwiganie mogę pogorszyć swój stan zdrowia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena dolegliwości w bezpośrednim badaniu. Proszę koniecznie zgłosić Się do lekarza rodzinnego