Jakz zrzucić kolejne 5 kilogramów?

Około 3mies temu zaczęłam diete niskokaloryczna która wraz z ćwiczeniami przyniosła dobre efekty niestety waga mi się zatrzymała i tłuszcz na brzuchu nadal wisi Staram się trzymać 1500kcal -2000 dziennie 3 główne posiłki i dwie przekąski w zasadzie opieram się na swojej diecie i ćwiczę o cYwoscie. Nic ze mnie nie schodzi a chciałabym jeszcze około 5kg i ta oponka .....

Bardzo proszę o podanie aktualnej wagi, wzrostu i wieku. Możliwe, że należy zmodyfikować kaloryczność diety i/ lub rozkład makroskładników (białka, tłuszcze, węglowodany), aby proces chudnięcia nadal następował.

Witam,
należy dokonać modyfikacji jadłospisu i to najlepiej pod okiem dietetyka, ponieważ robiąc wciąż to samo po pewnym czasie nie będzie nowych efektów. Być może należałoby zmniejszyć nieco węglowodany, zwiększyć białko, obniżyć delikatnie kaloryczność itp. Trudno jest mi wskazać kolejne kroki ponieważ nie znam obecnej diety. Najchętniej zaprosiłabym Panią na wizytę lub przynajmniej przyjrzałabym się bliżej Pani obecnej diecie, którą może mi Pani opisać na maila.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk