Jasna krew po oddaniu stolca

Witam. Od 2 dni po oddaniu stolca na całym papierze pojawia się jasna czerwona krew. Jest 3 dzień i krew zniknęła. Byłem na pogotowiu, Pani po zbadaniu mnie powiedziała, że nic się nie dzieje. Czy możliwe, że pękło mi tylko jakieś naczynko? Przed dostaniem krwawienia wypiłem dużą ilość soku pomarańczowego i zjadłem sporo czosnku. Jedyne leki jakie stosowałem w ostatnim czasie to czopki Distreptaza, ale biorę je z powodu innej infekcji. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

czopki te mogą powodować krwawienie. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.