Jasna plamka u 2,5-letniego synka

Witam, u 2.5 letniego synka zauważyłam dziś nieco jaśniejszą od skóry plamkę. Czy to coś niepokojącego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez oceny wizualnej nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Proponuje skorzystać z porady dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza pediatry
lub dermatologa dziecięcego . Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl