Jasna plamka w okolicy pachy

Witam! Mam pytanie jakieś 2 tyg temu podczas masażu rehabilitacyjnego zauważono u mnie małą jasną plamke w okolicy pachy,zapomniałam o niej jednak w piątek 30/12/2016 plamka przekształciła się w okrąg czerwony,wypukły i w środku też jest pełna wypukla plama czy mogę wiedzieć co mi jest?Wspomnę jeszcze że w lato mialam w tej okolicy kleszcza ale to było w lipcy(5miesięcy temu)Z góry dziękuję za informacje Katarzyna.

Lek. Katarzyna Szymczak

Opis raczej nie pasuje do rumienia wedrujacego,sugeruje wizytę u dermatologa który oceni zmianę.
Pozdrawiam