Jasne plamy na ciele u dziecka

Witam. Mój 2 letni synek ma na ciele kilka jasnych plamek. Są one usytuowane na człon ciele. Każda ma inny kształt. Są 3 wielkości i kształtu małego groszku, jedna praktycznie od urodzenia nieregularna oraz kilka jedna przy drugiej podłużna i cienka. Byłam u 4 lekarzy i kazdy każe czekać czy to się rozwinie czy nie żeby stwierdzić czy to bielactwo. Dodam, że brat i brata syn mają bielactwo. Czy naprawdę nie ma na to żadnych badań. Słyszałam o lampie Wooda, ale u mnie w mieście nie ma. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń 4 lekarzy i obserwować dziecko.