Jasne plamy na skórze ramion

Witam. Od dłuższego czasu mam na ramionach jasne plamy, czasem są zaróżowione. Na początku miałam jedną teraz jest ich więcej. Wygląda do tak jakbym podczas opalania te miejsca posmarowala filtrem i nie zostalo opalone. Plamy niektóre są bez innych zmian lecz niektóre mają drobne krostki, jakby gęsią skórke, czAsem jak mam suchą skorę w miejscach gdzie sa plamy skóra odrobine się łuszczy. Nie swędzi. Czy to może być łupież ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmian nie da się postawić diagnozy, sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam