Jasne przebarwienia wokół ust

Dzień dobry! Od paru tygodni mam jasne przebarwienie wokół ust zaczynające się lekko pod wargami i ciągnące się aż pod nos. Widać to tylko w świetle dziennym. Byłam u internisty i niestety nie uzyskałam żadnej pomocy. Nie mogę się tego pozbyć. Wcześniej przez dłuższy czas używałam na usta maści z wit. A i zawsze trochę wyjechałam na skórę wokół. Czy może to być alergia na nią? Ta jasna otoczka nie daje żadnych objawów. Co to może być? Dodam, że nie noszę makijażu, a reszta cery jest w porządku.

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej po obejrzeniu zmiany można dobrać metodę jej usunięcia,bądź rozjaśnienia. Zapraszam na konsultację