Jasne włosy przy cebulkach

witam mam 24 lata i jestem ciemną blondynka moje pytanie od której czesci włos ma już zabarwienie nad powierzchnia skóry czy juz pod skóra?czasem gdy wyrwe włosa i jest cebulka to przy cebulce jest z pół cm jasny kolor a włosy mam dosc ciemny blond.czy to ozacza ze włos jest siwy?ogólnie nie widze siwych włosów ale jak wyrwe to jest jasniejszy od tej czesci długosci.rzesy tez sa przy cebulce jasne a dalej czarne.jak to jest bo nie kazdy mój włos taki jest niektóre sa ciemne juz przy cebulce

Lek. Tomasz Budlewski

A czy w dzieciństwie włosy były jasny blond? Sadze ze możliwe jest ze tak Pani ma. Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.